Ολοκλήρωση μαθημάτων κολύμβησης

Σήμερα Τετάρτη 1 Μαρτίου 2023 ολοκληρώθηκαν  τα μαθήματα κολύμβησης που πραγματοποιήθηκαν το τρίμηνο Δεκεμβρίου 2022-Φεβρουαρίου 2023 στο Δημοτικό Κολυμβητήριο Νάουσας και στα οποία μαθήματα συμμετείχαν οι μαθητές/τριες των Γ΄ και Δ΄ Τάξεων του Σχολείου μας. Στο τέλος του τελευταίου μαθήματος απονεμήθηκαν στους μαθητές αναμνηστικά διπλώματα συμμετοχής. Μέσα από τα μαθήματα κολύμβησης οι μαθητές απέκτησαν γνώσεις, δεξιότητες και εμπειρίες, εφόδια τόσο σημαντικά και πολύτιμα για τη ζωή τους. Το Σχολείο μας ευχαριστεί θερμά τους συντελεστές αυτού του προγράμματος και ιδίως τους εκπαιδευτικούς Φυσικής Αγωγής  κ. Χριστοδούλου Αναστάσιο , κ. Μπακαλιού Κατερίνα, κ. Ζουράρη Μιχάλη και την εκπαιδευτικό Φ.Α. του Σχολείου μας κ. Κυβελίδου Σοφία.